Yeşil Cephe Dikey bahçeler Uygulama Örneklerimiz
16474
post-template-default,single,single-post,postid-16474,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Yeşil cephe dışında

Tamamen veya kısmen canlı yeşilliklerle kaplı bir cephe arayın. Yeşil bir cephe, binanıza ekstra yalıtım sağlar. Ayrıca, ince toz toplar, ekosistemi güçlendirir ve duvarınızla yağmur suyu toplayarak lağımı rahatlatır.

fidanlık

Yeşil bir cephe almaya karar verdiğinizde, seçilecek olan bitkiler hakkında kapsamlı tavsiyeler alacaksınız. Bitkilerin kışın da güzel kalması önemlidir!

yapı

Cepli, bakımlı bir yeşil cephe, fırın sistemine sahip yeşil bir cephe ile aynı mesafeden görünüyor. Bir sistem maliyet açısından en cazip olduğunda, diğer sistem binaya ek yalıtım sağlayabilir. Dikey Bahçıvan farklılıkların farkındadır ve bunu size açıklamaktan mutluluk duyar.

bakım

Bilgisayar kontrollü bir sulama sistemi, cephedeki tüm yeşillikler için ideal bir sulama ve doğru beslenme sağlar. Ek olarak, dış kaynak bakımı için çeşitli seçenekler vardır. Bu şekilde% 100 yeşil garantiniz vardır. De Verticale  Tuinman’ın gaplantie dediği şey bu. 

faydaları

On blog sayfasına u ve çevresi için yeşil cephe yarar ne olduğunu görmek için!

Nasıl çalışır

De Verticale Tuinman seçilen uzmanlarla birlikte çalışır. Binanın tamamını kaplamak, arka bahçedeki küçük bir parçadan farklı bir uzmanlık gerektirir. Buradaki en önemli şey, isteklerinize tam olarak uyan yeşil bir duvar olacağıdır. Ve Dikey Bahçıvan size bu konuda yardımcı olur.

No Comments

Post A Comment