Dikey bahçe

Butik Bahçe Peyzaj A.Ş

2014

+250

+ 3000 

+ 100

ButikBahçe Dikey Bahçe ve Peyzaj Tasarım

Butik Bahçe Dikey Bahçe, iki genç girişimcinin ortak olarak hayata geçirdikleri, bitkileri duvarlara taşıyarak peyzaj ve dekorasyona kendi farklı yeniliklerini katmalarıyla ortaya çıkmış, dünyada son yılların gözde ilgi alanlarından olan dikey bahçeleri farklı tekniklerle yaşam alanlarının her yerine taşımayı amaç edinmiş İzmir Merkezli yenilikçi bir firmadır.

Dikey Bahçelerin mimari ünlü Fransız Botanikçi Patrick Blank’in 1990 Yıllarının başlarında hayata geçirmiş olduğu duvar bahçeler peyzaj alanında büyük bir inovasyon yaratmış, ülkemizde son yıllarda bu alanda başarılı gelişmeler kaydedilmiştir.

Butik Bahçe Dikey Bahçe ailesi olarak, yeşile dokunabilmek için artık çok fazla alanlarımızın kalmadığı durumlarda sizler için yemyeşil ve canlı duvarlar inşa etmek için varız .

Firma olarak hizmet verdiğimiz canlı dikey bahçelerin yanı sıra iç mekanlar için özel olarak uygulanan tamamen doğal bitkiler ile şaşırtıcı tasarımlara imza atıyoruz. Mumyalanmış yosunla yapılan  iç mekan dikey bahçeler hiç şekilde suya bakıma güneşe ihtiyaç duymamaktadır.

Firma olarak tüm yenilikleri içinde barındıran ve her türlü  gelişimi yakından takip eden dinamik bir ekiple dünyamızı, yaşam alanlarımızı daha nefes alınabilir kılmak için 2014 yılından beri çalışmaktayız.

Butik Bahçe Dikey Bahçe ’nin küçük bir atölyeden üretim seralarına uzanan iş hayatı ile tanışmak, ekibimizi ve bahçelerimizi yakından görmek isteyenler için lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

butik bahçe peyzaj dikey bahçe iletişim

Meet the team

S.ÇETİN
co-founder

Erhan Arslan
vertical garden landscape architecture

Tuğçe Eryiğit
landscape architecture - Project Manager

Cansın öneç
vertical garden agricultural engineer

Serhat kaltar
vertical garden gardener

Aydın aslan
vertical garden gardener

Buğra Ersöz
accounting

Refesranslar 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir