Uzun Ömürlü dikey bahçe sistemleri

Yeni Nesil Yosun Dikey Bahçe

Dikey Bahçe Yosun Duvar  Sistemleri Hammadeler

Flat Moss – Kara Yosunu 

iç Mekan ve Dış Mekan Dikey Bahçe Sistemi

Reindeer Moss – Liken İskandinav

İç mekan iskandinav yosunu 

Pole Moss – Yeşil Duvar 

İskandiav Omanlarından özel Tür

Yeni nesil dikey bahçeler 

Dikey Bahçe & Yosun Bahçe hakkında kısaca …

Yosun Tablo Doğal Dekor

Yosun tablo ve iç mekan dekorasyon ürünlerimiz ile yaşam alanlarınıza değer katmak için hazırız.Yeni nesil  doğal ürünlerimiz ile yeşili duvarlarınıza taşıyın.

Projelerimiz ve tekliflerimiz için bizi takip edin.

İnstagram @butikbahcecom

İnstagram Bizi Takip Edin @butikbahcecom

Dikey Bahçe  Yosun Duvar 

Dikey Yosun & Dikey Bahçe Sistemleri Nerelerde Kullanılır ? 

Yosun duvar , dikey bahçe sistemleri ile yeni nesil dikey bahçe sistemlerimi ile iç mekanlarınızda ve  dış mekanlarınızda  kullanıma olanak sağlamaktadır.  Çeşitli bitki stabilize işlemlerinden sonra özel formul yapısı ile uzun yıllar yeşil dokusunu koruyarak dikey bahçe bakımı  gibi sizi maliyetlerden korumaktadır

Dikey Bahçe Yosun Duvar Fiyatları 

Dikey Bahçe Fiyatları & Dikey Yosun Duvar Fiyatları Nelerdir ? 

Dikey bahçe sistemlerinde yosun duvar uygulamalarımızda farklı yosun türleri yer aldığından dolayı dikey yosun bahçe fiyatlarında değişikler göstermektedir. Örneğin Yosun Dikey Bahçe sistemlerinde Flat Moss ( Karayosunu ) , Pole Moss ( Kutup Yosunu ) Liken Yosunu ( Reindeer Moss ) gibi çeşitli yosunlar bulunmaktadır. Bu 3 farklı yosun çeşidi ile Stabilize korunmuş veya halk arasında mumylanmış diye geçen dikey bahçe sistemleri yapılabilmektedir. Bu Yosun çeşitlerinden bazıları ülkemizde bulunmaktadır, Ülkemizde bulunan yosunlar ile Dikey Yosun Bahçeler oluşturmak daha uygun olmaktadır. Konu hakkında dikey bahçe üzerine firmalarına ürün tedarik ederek sektörü geliştirmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkında Dikey Bahçe Fiyatları için firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz.