Yeni Nesil Yosun Dikey Bahçeler ..!

Suya,güneşe ve bakıma ihtiyaç duymayan yeni nesil dikey bahçeler,yosun duvar uygulamalarımız %100 doğal  – %100 canlıdır. Yosun duvar dikey bahçe  projelerimiz sadece iç mekanlar’da kullanılmak üzere üretilmiş olup   ürün çeşitlerine ve ortamdaki hava kalitesine oranla 2 ila 7 Yıl ve üzeri kullanım olanağına sahiptir.Yosun duvar projeleriniz için seçeneklere göz atabilirsiniz.! Yosun dikey düşey bahçeler ile yosun duvar panelleri,yosun duvar kaplamaları,yosun panel,yosun duvar yapımı,yosun duvar fiyatları,yosun duvar nedir gibi tüm sorularınıza yanıtlamak için bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşmaktan çekinmeyiz.

[image_with_text_over icon_size=”fa-3x” image=”16305″ title=”Pole Moss” icon_color=”#ffffff”]İskandinav ormanlarından özenle toplanan kaya yosunları, fransa ve ispanyada özel işlemlerin ardından çok uzun yıllar kullanılmak üzere sizlere sunuyoruz.

Detaylar [/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-3x” image=”18986″ title=”Lichen Moss” icon_color=”#ffffff”]Ren geyiği yosunları İskandinavya ormanlarından  kar altında  uzun, soğuk ve karanlık dönemlerin hayatta kalabilen %100 Doğal ve Canlı bir yosun türüdür.

Detaylar [/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-3x” image=”18981″ title=”Flat Moss” icon_color=”#ffffff”]İskandinav Ormanlarından özenle toplanan yosunların, çeşitli tuzlar ve renk pingmentleri ile mumyalanması sonucu ortaya çıkan harika bir konsept.

Detaylar [/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-3x” image=”18989″ title=”Stabilize Korunmuş Bitkiler” icon_color=”#ffffff”]Su, Güneş, ve Bakım ihtiyacı olmayan A Kalite Kolombiya, İspanya ve Ekvador’da en gelişmiş üretim tesisleri ve optimum büyüme koşulları ve ürün kalitesi.Stabilize Korunmuş Bitkiler

Detaylar [/image_with_text_over]